Jachty

Tes 32 Dreamer

Tes 32 Dreamer

 

Premiera jachtu miała miejsce w 2002 roku i od tego czasu jacht cieszy się dużą popularnością, zwłaszcza wśród najbardziej wymagających żeglarzy.
Niewątpliwym atutem jachtu jest jego niewielkie zanurzenie, pozwalające na podchodzenie do brzegu. Kokpit otwarty od strony rufy. Ułatwia to dostęp do wody, jak i komunikację z pomostem.
Wnętrze, najważniejsze w jachcie do turystyki, to mocna strona tego jachtu, tak pod względem jego pojemności, jak i wyposażenia. Załoga jachtu ma do swej dyspozycji 3 oddzielne kabiny, kabinę sanitarną z WC, umywalką, kambuz z kuchenką. Jacht napędzany jest silnikiem stacjonarnym.
Tes 32 to jednostka dla żeglarzy ceniących tę dozę luksusu, jaka wynika nie tylko z wielkości i pojemności wnętrza jachtu, ale także i z bogatego wyposażenia.

Pegaz 737

Pegaz 737 należy do bardzo bezpiecznych jednostek, dzięki czemu stanowi dobry wybór do spędzania czasu na wodzie w gronie rodzinnym. Zdobył uznanie wśród żeglarzy za funkcjonalność i komfort pływania. Charakteryzuje się on przede wszystkim bardzo wysokim komfortem wnętrza. Duża wysokość w kabinie. Szerokość pokładu pozwala na swobodne rozmieszczenie 6-osobowej załogi zarówno w kokpicie, jak i w kabinie.

Dane techniczne

Długość całkowita 7,50 m
Szerokość całkowita 2.86 m
Zanurzenie 0,35 / 1.35 m
Wysokość w kabinie 1.75 m
Balast
500 kg
Miecz
90 kg
Maszt 10,00 m
Grot
15.00 m2
Fok
14.00 m2
Ilość koji
6
Masa całkowita
ok. 1800 kg

 

Tango 780 Sport

TANGO 780 SPORT

 

Jachty klasy Tango to sprawdzone, niezawodne oraz wygodne jednostki regatowo – turystyczne. Tango 780 to wygodna i przestronna konstrukcja przy równocześnie jednej z największych szybkości żeglowania wśród turystycznych jednostek pływających .
Przestronne wnętrze to: wygodne mieszkanie dla 6 osób, obszerny kambuz, oddzielona kabina WC, bardzo duża ilość bakist oraz jaskółek, duży wygodny kokpit, łatwy w obsłudze sprzęt pokładowy. Wszystko to zapewni największą satysfakcję z pływania jachtem Tango 780.

 Długość - 7,80 m, szerokość - 2,80 m, zanurzenie - 0,35/1,45 m, ciężar jachtu - 1,80 t, grot - 18 m2, fok - 10 m2,

załoga - 6 osób.

 

 

 

Tango 780 Family

Jacht rodzinny, cieszący się dużą popularnością wśród żeglarzy, ceniących komfort i wygodę. Duży kokpit zakończony półokrągłą pawężą, zapewniającą bezpieczeństwo zwłaszcza dla najmłodszych członków załogi. Pomimo pawęży w kokpicie może swobodnie przebywać pięciu żeglarzy. Z tyłu znajduje się pokład kąpielowy umożliwiający swobodne wchodzenie do wody. Wszystkie szoty sprowadzone są do kokpitu. Kabina podzielona jest na dwa przedziały - dziobowy i kambuzowy. W najwyższym punkcie wysokość w kabinie osiąga 175 cm. Jacht  dla 6 członków załogi. Własności nautyczne tej konstrukcji są znane i cenione przez wielu żeglarzy. Jacht jest bardzo stabilny i podczas złych warunków atmosferycznych "słucha się steru". Dla osób ceniących zwrotność i szybkość jednostki, Tango 780 Family jest idealnym jachtem.

 

 

 

Fortuna 23

Jacht FORTUNA 23 to nowoczesny jacht zaprojektowany do żeglowania śródlądowego. Jest to typowy jacht turystyczny z przeznaczeniem na rodzinne rejsy czarterowe. Posiada on 2 osobową kabinę dziobową oraz mesę z 3 miejscami do spania. Jest on bardzo wygodny przede wszystkim w rejsach rekreacyjnych a zarazem jest jednostką bardzo przyjazną dla początkujących żeglarzy. Jacht jest szybki przy słabych wiatrach, jak również odznacza się dobrą nautyką w trudnych warunkach pogodowych. Zapewnia to odpowiednie umiejscowienie środka wyporu, odpowiedni balast i duża płetwa sterowa. Fortunę daje się łatwo prowadzić nawet przy silnym wietrze do 6 w skali Beaufort'a.  Przez swoje stosunkowo małe zanurzenie, dobija do niemal każdego brzegu. Wygodę żeglowania zapewnia przestronny, bardzo długi kokpit z otwartą pawężą i trzema dużymi bakistami.  Otwarta rufa  ułatwia zejście na ląd. Polecamy. Nie sprawi zawodu.

 

Sasanka 660

Sasanka 660

Jest jachtem kultowym i wizualnie pięknym. Jacht zapoczątkował zupełnie nowe trendy w produkcji jachtów żaglowych - zarówno w kwestii wygody jak również rozwiązań designerskich.

Jacht można spotkać niemalże w każdej dobrej firmie czarterowej i szkole żeglarskiej - o doskonałych właściwościach tego jachtu świadczy fakt że większość żeglarzy w Polsce była szkolona na Sasance 660

 

Sportina 700

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2) 23
długość (cm) 700
szerokość (cm) 250
zanurzenie min. (cm) 28
zanurzenie max (cm) 140
ilość koi 4 - 5
max załogi 5
rodzaj miecza obrotowy
rodzaj miecza szybrowy
masa balastu (kg) 300
Mazurek 650

Jacht powstał na bazie Sasanki 660. Szeroki kokpit, duża stateczność początkowa, zrównoważone ożaglowanie, łatwość żeglowania nawet dla jednej osoby to atuty tej konstrukcji. Jacht jest łatwy i przyjemny w prowadzeniu, co gwarantuje wygodę żeglowania. Komfort mieszkania zapewnia przestronne, wygodne i funkcjonalne wnętrze.

TES 678 BT
Jacht Tes 678 to znana i sprawdzona konstrukcja autorstwa Tomasza Siwika , twórcy takich jachtów jak; Tes 550 Master, 720, 32 Dreamer. W konstrukcji, której długość nie przekracza siedmiu metrów, uzyskano wysokość w kabinie 1,75 m, co znacznie wpływa na komfort części hotelowej tego jachtu.
 
następne >>
Prognoza pogody
Powidz

Przypominamy, że do wynajęcia jachtu wymagamy patentu żeglarskiego. 

Kontakt